Detail jednotky

444

Dispozice: 4+kk

Plocha jednotky dle NOZ: 102.2m2

Užitná plocha: 97.59m2

Balkon: 8.82m2

Terasa: 69.72m2

Karta jednotky: 5aacf8df-01b3-41e3-abbc-dac0c39996b5

Dostupnost: Prodaný

apartment_image
Nezávazná předrezervace konkrétní jednotky je platná výhradně po písemném potvrzení od prodávajícího. Po dobu platné předrezervace platí prodejní cena jednotky uvedená v ceníku v okamžiku jejího předrezervování. Předrezervaci je možné poskytnou jen na 5 kalendářních dnů, po jejichž uplynutí automaticky zaniká. Ve výjimečných případech může být předrezervace písemně prodloužena prodávajícím o dalších 5 dnů.

Balkony, lodžie, terasy i zatravněné terasy (předzahrádky) jsou vždy ve výlučném užívání vlastníka příslušné jednotky.

Součástí výše uvedených cen jednotek není cena sklepů. Ke každé jednotce je nutné koupit minimálně jeden pevně přidělený sklep v ceníkové ceně 43.000 CZK za m2 bez DPH.

Součástí výše uvedených cen jednotek dále není cena parkovacích stání. Koupě parkovacích stání k jednotkám není povinná. Pro bližší informace o cenách parkovacích stání kontaktujte naše obchodníky.

(A) – Ateliér je nebytová jednotka označená symbolem (A), která svou dispozicí i standardem vybavení plně odpovídá ostatním bytům z nabídky. Z důvodu nesplnění některé normy, např. hlukových limitů, normy pro denní osvětlení prostoru nebo možností funkčního využití pozemku ale takovouto jednotku nelze označit jako byt. To ovšem nebrání kupujícímu na koupi ateliéru čerpat hypotéční úvěr za obdobných podmínek, jako na koupi klasického bytu. Ze zákona je koupě ateliéru zatížena DPH ve výši 21 %.