skupina ctr: specialista na nájemní bydlení v evropě a průkopník na českém trhu

Ve velkých městech západní Evropy je koncentrace nájemního bydlení do rukou větších investorů samozřejmostí již několik desetiletí, stejně jako trvalý růst počtu obyvatel žijících celoživotně v nájemních bytech. Tento trend se nyní dostává i na český trh a je jen otázkou blízké budoucnosti, kdy se stane novým standardem. Důvodem tohoto vývoje bude souběh mnoha faktorů: bezpečnosti a stability české ekonomiky, přetlaku peněz v evropské ekonomice a dalšího kvantitativního uvolňování centrálními bankami, změny životního stylu mladé generace tíhnoucí k větší flexibilitě, rostoucí migrace lidí za prací do velkých měst, rostoucí nedostupnosti bydlení pro střední třídu i nedostatku jiných investičních příležitostí s nízkou rizikovostí, hmotným zajištěním a pravidelným výnosem.

Princip prodeje projektu Viktoria Center je stejný, jako skupina CTR realizovala v minulosti v Německu, kde jsme tímto způsobem úspěšně postavili a prodali již několik velkých developerských projektů. Kromě toho sami dlouhodobě provozujeme nájemní bytové areály o více než 600 bytech, a to nejen v České republice, ale i v Německu a na Slovensku.

S konceptem prodeje projektu Viktoria Center v České republice jsme tedy sice průkopníkem, v kontextu Evropy ale již zkušeným specialistou právě na tento segment trhu.

 

Albertov Rental ApartmentsPrague logo
albertov rental apartments areal e1539577984300
Residenz am Zwinger logo 1color 3rDresden blue in transparent RGB
Bild von aussen a
Residenz am Zwinger logo 1color 3rDresden blue in transparent RGB
20191016 MG 1003 Bearbeitet copy 1
Residenz am Zwinger logo 1color 3rDresden blue in transparent RGB
building 08 2020